Titles you rated
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Eye Love YouRated ★ 3.0
MovingRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5