Movies
Ratings
311
Murder, Take OneRated ★ 0.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 1.0
Blood RainRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
Lord of WarRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
SnowdenRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.0
Rough PlayRated ★ 1.5
ChloeRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.0
WatchmenRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.5