Titles you rated
HannibalRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
From Dusk till Dawn: The SeriesRated ★ 3.0
DevsRated ★ 5.0
Doctor Who Special: Twice Upon a TimeRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Be PositiveRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5