Series
Ratings
39
Ensemble Stars!! Tsuioku Selection CrossroadRated ★ 3.5
Ensemble Stars!! Tsuioku Selection ElementRated ★ 3.5
Ensemble Stars!Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5