Titles you rated
Bunshinsaba 2Rated ★ 4.0- The Road To SchoolRated ★ 4.0
BunshinsabaRated ★ 2.5
Ju-on: Black GhostRated ★ 0.5
One Missed Call 2Rated ★ 1.5
SolarisRated ★ 3.5
ExeterRated ★ 2.0
Postman to HeavenRated ★ 2.0
VoiceRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.0
The Lazarus EffectRated ★ 0.5
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
The WigRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 4.5