Movies
Ratings
267
Knives OutRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0