Movies
Ratings
41
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0