Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0