Movies
Ratings
135
Extreme JobRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0