Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 2.0
Master KIMsRated ★ 3.0
QuickRated ★ 1.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
CarsRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5