Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0