Movies
Ratings
976
DrivenRated ★ 4.0
Over the TopRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The FakeRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Red CarpetRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Little Man TateRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0