Movies
Ratings
545
The GiverRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
The Only Girl in the OrchestraRated ★ 4.0
I Used to Be FamousRated ★ 2.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
Con MumRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Return to SeoulRated ★ 3.0
Donkey SkinRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0