Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 2.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 1.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 2.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Akiba Maid WarRated ★ 1.0