Movies
Ratings
496
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 3.5