Movies
Ratings
295
Isle of DogsRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Battleship PotemkinRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.5
I Was Born, But...Rated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
Sweet DreamRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Claire's KneeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Antonia's LineRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0