Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Dokgo RewindRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5