Titles you rated
Get OutRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
The NunRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5