Movies
Ratings
100
Perfect GameRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0