Movies
Ratings
147
PersonaRated ★ 2.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
The Sweet Sex and LoveRated ★ 2.5- TrapRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 4.5
Maradona by KusturicaRated ★ 4.0
Return To A Better TomorrowRated ★ 1.0
Police StoryRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 2.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.5