Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 2.0
InfiniteRated ★ 2.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
InvincibleRated ★ 3.0
Flamin' HotRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 2.0