Titles you rated
SKY CastleRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
SlayersRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5