Titles you rated
The RevenantRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
AmyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Love & MercyRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 2.5- The CureRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 1.5
Innocent ThingRated ★ 0.5
Never Back DownRated ★ 2.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.0