Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Back in ActionRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Weekend in TaipeiRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
IbelinRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0