Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
PassengersRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0