Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
My Mother the MermaidRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Painted FireRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
If the Sun Rises in the WestRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The ExpendablesRated ★ 3.0
Ants in the PantsRated ★ 1.5