Series
Ratings
95
AdolescenceRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5