Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Widow's GameRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
La Dolce VillaRated ★ 2.5