Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0