Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5