Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0