Movies
Ratings
379
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0