Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5