Titles you rated
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Hot BloodedRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
FeastRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.5