Titles you rated
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.0
The Hungry and the HairyRated ★ 1.0
StrangerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5