Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
All the Light We Cannot SeeRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0