Titles you rated
Cinderella ManRated ★ 4.0
The World of SilenceRated ★ 2.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 1.0
SurrogatesRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Behind Enemy LinesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0