Movies
Ratings
612
A History of ViolenceRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5- Hansan ReduxRated ★ 3.0
SignsRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The PactRated ★ 5.0
PhenomenaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Dog's Way HomeRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5