Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Turn of the Tide: The Surreal Story of Rabo De PeixeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Boston StranglerRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Idina Menzel: Which Way to the Stage?Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Sinfluencer of SohoRated ★ 3.0
SugarcaneRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Back To The TitanicRated ★ 3.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5