Titles you rated
TaskRated ★ 3.5
The Sandman Season 2Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0- America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
The Yogurt Shop MurdersRated ★ 3.5
The MorticianRated ★ 3.5
Say NothingRated ★ 4.0
This Is Going to HurtRated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 3.5
Succession Season 3Rated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 3.5
The PittRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0