Series
Ratings
110
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 3.5
- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.5