Movies
Ratings
275
Ghost HouseRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0