Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Ensemble Stars!! Tsuioku Selection CrossroadRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Home Before DarkRated ★ 4.0
Ensemble Stars!! Tsuioku Selection ElementRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Home Before DarkRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
The ImperfectsRated ★ 3.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Vampire AcademyRated ★ 2.5
Talentless NanaRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Mary & GeorgeRated ★ 4.0