Series
Ratings
181
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Skam France Season 4Rated ★ 3.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
Skam France Season 2Rated ★ 4.0- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 4.5