Titles you rated
SecretRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
TangledRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0