Movies
Ratings
100
DuneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0