Movies
Ratings
332
Be with YouRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.5
Ghost SweepersRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.0