Titles you rated
- Love ResetRated ★ 1.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 0.5
HarbinRated ★ 1.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
FlowRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
The KillersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 1.5