Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 4.5
GachiakutaRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5
BabyRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 3.0
Workin' Moms Season 1Rated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Codename: Kids Next DoorRated ★ 5.0
Bee and PuppycatRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0