Titles you rated
The ConjuringRated ★ 2.0
Tough as IronRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
The Smurfs 2Rated ★ 1.0
TurboRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.0- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 5.0